Honor Roll

3RD 9 WEEKS HONOR ROLL

3rd Grade Superintendent

ALVARADO, DAVE
ARANDA, TYERIN
BOWERS, KYLEE
BURCHARD, JACOB
BUTLER, HAYDEN
CASTREJON, VALERIA
CHRISTIAN, JONATHAN
CONTRERAS, CRISTIAN
CORDOVA, ADRIANNA
CRELLY, ANASTASIA
EVANS, PRESLEY
FENTON, SEQUENCE
FLORES, FERNANDA
GALVEZ, NATALIE
GOMEZ-PU, TAMARA
GUERRERO, VANESA
GUZMAN, DANIELA
HOMAN, BREA
HUIZAR, JOSCELYN
KIM, CING HUAI
MACIAS, CORDELL
MARTINEZ, ARIANA
MEDINA, MELANIE
MUANG, MANG
NEWMAN, ALEXANDRA
QUIROA, ANGEL
ROCHA, DULCE
STELZER, CONNER
TARIN, KEVIN
WORKMAN, KINDAL

3rd Grade Principal's

AGUILAR, DESIREE
ALVAREZ, JAYRA
ALVAREZ, KENIA
ARAGONEZ, ARACELY
ARAYA, NAHOM
ARCHULETA, JOSEPH
ARENAS, RIVER
BARRIGA, CHRISTOPHER
BATZ, SILVIA
BHAKTA, ARJUN
BOLANOS, BRYAN
CAMPOS, RUBI
CARRERA, BRANDON
CARRILLO, PAOLA
CERDA, JOSE
CHAVEZ, GRACIE
CING, LUN MUAN
COBOS, EVYETTE
COLEMAN, JAMAL
CONTRERAS, MIA
CORTEZ-AC, MARTA
COURTNEY, AMARIA
DAVID, BLAINE
DE LA CRUZ, WENDY
DELUNA, JAIME
DIAZ, AYDRIEL
DIM, NING
ESQUIVEL, ABIEL
FARRAR, LANDON
FERNANDEZ, ASHLEY
FRERICHS, JONATHAN
FRIAS, ALEJANDRO
GALAVIZ, HAYLEE
GALINDO, MISAEL
GARCIA, JULISSA
GOMEZ, JAQUELINE
GRIEGO, ALEJAH
GUADERRAMA, AALIYAH
GUADERRAMA, KEVIN
GUERRERO, MARGARET
GUEVARA, IRVIN
GUTIERREZ, ANA
GUTIERREZ, MICAELA
HERNANDEZ, DEZYREE
HERNANDEZ, MIGUEL
HERNANDEZ, SANTIAGO
HILLARY, MILLY
HINOJOS, ALEXIS
HOLMES, ATHENA
JIANG, ANGELA
JIMENEZ, MIA
JOHNSON, FINLEY
KEENAN, CAEDEN
KIDWELL, XAVIER
KIM, DIM
LANDES, ADDISON
LIRE, TESFAYE
LONG, LARAMIE
LOPEZ, TAWNEY
LOPEZ, PETRONILA
MARTIN, LINCOLN
MARTINEZ, JORGE
MARTINEZ, KEILY
MCCONNELL, LOGAN
MCCORMICK, MADDOX
MEJIA, VICTOR
MEJIA-MORALES, LUIS
MENDOZA, BRANDY
MENDOZA, JOSHUA
MENDOZA, MARIA
MERRILL, TAYLA
MESTA, BRIAN
MESTA, JOSE
MEZA, HONEY
MITCHELL, ANDREW
MOORE, EMMA
MOORE, CAMERON
MORALES, VERONICA
NUAM, DIM PIAN
OCHOA, DENYS
OCHOA, RAMON
ONTIVEROS, MARIA
PAW, EH HSER
PEREZ, OSBALDO
PEREZ, CRISTIAN
QUINTERO, JULISSA
RALIOS, PATRICIA
RAUDALES, DAVID
RAUDALES, MILCA
RILEY, CORA
RODRIGUEZ, HENNESSY
ROGERS, ADRIANA
ROMERO, ADRIANA
ROSALES, KEILY
SALCEDO, JONATHAN
SERNA, JASMINE
SORIA, LESLY
SOSA-AVINA, KEVIN
TEWOLDE, DIANA
THAYER, JOCELYN
TIIT, KUOL
TORRES, JAZMIN
TOWSLEY, JAXON
TREJO, YESSENIA
TRIANA, CLAUDIA
UMU, LOISULU
VANDYKE, ALLIE
VARGAS, SOLANA
VASQUEZ, JOSE
VELASQUEZ, SILVIA
VILLALOBOS, JOEL
WAH, BYE
WHEELER, BRANDIE
WHITE, EMILY


4th Grade Superintendent

CAMPOS, JORGE
DELGADO, MARIA
GUTIERREZ, ITZEL
HIDALGO, DANIEL
JIANG, JESSICA
LUN, CIIN NGAIH
MORALES, HEIDY
PABLO, ISABELA
TUN, RE GAY
VALENCIA, EVELYN

4th Grade Principal

AGUILAR, ANTHONY
ALVAREZ, MIA
AMADOR, STEPHANIE
ANCHONDO, ANGEL
BARAJAS, CHANEL
BARBOSA, MIGUEL
BARBOZA, DANIEL
BROWNING, TREVOR
CAJON, ROSALINA
CALEL, ALLYSON
CASTANEDA, APRIL
CELIZ, ARELY
CHAVEZ, JAZMINE
CHAVEZ, TALYN
DAUER, BROOKLYNN
EGGERS, RICKY
FISHATSYSEN, ESAYE
FULLER, RYAN
GARCIA, BRIANA
GIURIA, ANGELO
GOMEZ, PEDRO
GONZALES, MARCOS
GONZALEZ, SASHA
GONZALEZ, ANTONIO
GOODING, TORI
GOSE, KHLOE
GRAY, RILEY
GUTIERREZ, PEDRO
HIMBAGO, AMANUEL
HOEFFNER, ARILLE
HOUCK, HALEY
INGRAM, KEAGAN
JAQUEZ, XAVIER
JIMENEZ, DAYLON
JOHNSON, JACE
LANDERS, TRINITY
LOZANO, VANESSA
MARTINEZ, GAVIN
MEDINA, ALEJANDRO
MELENDEZ, EDWIN
MESTA, ERIK
MEYER, GAVIN
MICHAEL, JADEN
MIJAREZ, KADEE
MONTES, BRYANA
MOO, MA KBAW
MORA, ISAIAS
MORALES, ANA
PANTZAY, ELVIA
PAW, HSER EH
PENA CRUZ, LEYLIN
PORRAS, ALIAH
RAUDALES, EMILY
RECENDIZ, CRISTAL
RESENDIZ, LUIS
RESENDIZ, SELENA
RODRIGUEZ, DARLEN
ROSALEZ, AERRIANNA
RUBIO, BRYAN
SALINAS, AB
SANCHEZ, PRISCILLA
SCOTT, TENAE
SOTO, MAX
TESFAY, BIENHUR
URIBE, GABRIELLA
VANDYKE, MAKENNA
VARELA, SAMI
VASQUEZ, JALIYAH
VASQUEZ, MERCEDES
VICTORIA, ANGEL
VIGIL, ARACELI
VILLALOBOS, DIANNA
VILLATORO, AUDREY
ZAVALZA, KATHERINE